o nás  |  ubytovanie  |  reštaurácia  |  cenník  |  rezervácie  |  konferencie  |  kontakt  |  aktuality
(C) 2010 Hotel Carrera - Gemer Invest, s.r.o., Všetky práva vyhradené, Web-design & programming: www.istudio.sk


Hotel Carrera

O nás

Hotel Carrera ponúka pre obchodných cestujúcich aj pre hostí hľadajúcich relax a oddych komfortne zariadené izby s moderným designom, kúpeľnou, LCD televízorom, internetovým pripojením, uzavreté monitorované parkovisko.

A prečo práve „Carrera“?
Názov „carrera“ má mnoho významov, a pre rôzne vekové, vzdelanostné, záujmové skupiny ľudí môže privodiť rozličný význam. Slovenské slovíčko to nie je, mohlo by to byť len hra s písmenkami, pre niekoho to konkrétny význam ani nemá, ale samotné znenie prípomína niečo mediteránske, temperamentné, možno niečo španielske alebo mexické, obdivovateľov áut a motorizmu ako prvé určite napadne Porsche Carrera, milovníkom módy a módnych doplnkov to asi pripomenie luxusné hodinky, slnečné okuliare, alebo módne oblečenie Carrera, pre menších a možno aj pre väčších zas autodráhy Carrera a možno pre niekoho to bude pripomínať úplne niečo iné.

V roku 1950 sa v Mexicu usporiadali prvé automobilové preteky „La Carrera Panamericana“ pri príležitosti ukončenia prác na výstavbe mexickej časti Panamerickej rýchlostnej cesty a za účelom jej propagácie. Tieto preteky sa stali časom legendárnymi, a následne sa začalo používať slovíčko carrera na označenie komerčných produktov. Majitelia Hotela Carrera sú nadšencami motoristických športov, nielen automobilov ale hlavne motocyklov, štvorkoliek, motocrosových pretekov a práve preto si vybrali tento názov.

Carrera je slovko zo španielčiny, ktoré v preklade znamená: pretek, beh, závod, trať, dráha, cesta, dostihy, profesia, kariéra. Pozývame Vás do Hotela a Cafe – Restaurant Carrera. Navštívte nás a povedzte nám, čo pre Vás znamená slovíčko carrera, alebo napíšte nám na e-mal: hotelcarrera@rsnet.sk
 Bezplatné parkovisko

Ubytovaním hosťom je k dispozícií
bezplatné uzavreté a monitorované
parkovisko.

 

Poloha v rámci mesta:

Centrum mesta

Autobusová stanica
Železničná stanica

 

10 min. pešo
2 min. autom
3 min. pešo
3 min. pešo